Ogłoszenia

Cookies

 

       

      Zgodnie z terminarzem zawodów w dniu 01.05.2018 spotkaliśmy się w Rybocicach nad Odrą by rozegrać I turę spinningowych Mistrzostw Koła.  Na starcie stanęło 5 pań oraz 31 seniorów.

      Aura przywitała nas solidnym deszczem, ale cóż tam deszcz dla tak zaangażowanej i zahartowanej w wędkarskim boju ekipie. Krótki regulamin zawodów przedstawił sędzia główny i nie zwlekając, o godz 08:00 z różnymi planami i marzeniami spinningiści ruszyli na z góry upatrzone miejscówki.

      Na pierwszego „szczęśliwca” nie trzeba było długo czekać bo już o godz.09:32, do wagi zgłosił się nie kto inny , jak Prezes Koła Ryszard PŁACZKOWSKI z kompletem – dwa bolenie o łącznej wadze 4190, do tego doliczone zostały punkty za czas i z wynikiem 6570 stał się pierwszym faworytem do zwycięstwa w I turze. Na kolejny, drugi i zarazem ostatni „komplet „ trzeba było sporo czekać. O godz. 12:15, do wagi zgłosił się Przemek WOLAŃSKI, szczupak i dwa klenie o łącznej wadze 2980 plus 750 punktów za czas dawały nadzieję na wysoką pozycję w turze zawodów.

       Czas zawodów ustalono do godz. 13:30 a na godz. 14:00 zamknięcie wagi. Do wagi zgłasza się kolejna grupa wędkarzy z zerowym „urobkiem”, pojawiają się pojedyncze ryby i tak do końca wyznaczonego czasu wszyscy uczestnicy zawodów zameldowali się przy stanowisku sędziowskim.

      Teraz zasłużony posiłek, wymiana spostrzeżeń, trochę o przynętach, trochę o wodzie i pogodzie i przyszedł czas na ogłoszenie wyników I Tury Mistrzostw.

      Wśród pań wymiarową rybę udało się złowić tylko Stefani KARBOWIAK – 330 pkt. Pozostałe panie miały trochę mniej szczęścia ale już teraz zapewniały o lepszej skuteczności w II turze.

      W grupie seniorów na 31 startujących, 16 zgłosiło się do wagi z rybą , pozostali, podobnie jak panie mieli trochę mniej szczęścia.

 

Tabela wyników o Spinningowego Mistrza koła nr 2 na rok 2018  -  T U R A   I

link (zdjęcie) poniżej :

Tabela wyników MK 2018 spinning I tura


Druga tura Mistrzostw zaplanowana na dzień 13.05.2018, Odra, tym razem Kolonia Lubusz. Wszystko w klasyfikacji może się zmienić, dlatego warto zaryzykować i wystartować w kolejnych zawodach.

 

 

Ponieważ zawody te są wliczane w Ranking o Najwszechstronniejszego Wędkarza 2018 naszego koła przedstawiamy tabelę, która będzie aktualizowana o wszystkie zawody tej klasy aż do zakończenia klasyfikacji. 

ink (zdjęcie) poniżej :

kg2018

 

Zapraszamy do galerii :

 g mkspinning 2018 1

GALERIA - Spotkanie spławikowe z okazji dni Hanzy 2017 - Kanał Odry

hanza2017g
 

Spławikowe spotkanie z okazji dni Hanzy 2017 na Kanale Odry w Słubicach

GALERIA - Nocne Gruntowe spotkanie parami o "Puchar Norwega" - II Edycja

norwegm
 

Nocne Gruntowe spotkanie parami o "Puchar Norwega" - II Edycja - 2017 czerwiec

GALERIA - Sezon 2017 Wielki Festyn Wędkarski - Dzień Dziecka

Festyn dzien dziecka 2017m
 

Zawody wędkarskie i wielki festyn dla dzieci 3 czerwca 2017