Nasi partnerzy

Cookies

Foto-na-strone-(1100x708).a232ed7.jpg

 

Potrzebujesz

naszej

pomocy?

 

 

Zadzwoń !

  fsl24_telefon_3.png 516 630 870

   tel. informacyjny 536 509 246

fsl24_email_1.png Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


     Hospicjum Domowe wspomaga chorego i jego rodzinę poprzez:

1.    Informację: 

-   jak radzić sobie z różnymi objawami choroby nowotworowej;

-   "gdzie, u kogo i co" można uzyskać.

2.    Wsparcie duchowe Kapelana Hospicjum.

3.    Bezpłatną opiekę medyczną.

4.    Pomoc w pielęgnacji chorego.

5.    Bezpłatne wypożyczanie sprzętu:

-   łóżek specjalistycznych;

-   materacy przeciwodleżynowych;

-   innego sprzętu medycznego.

     Czekamy również na wszystkich, którzy chcą pomagać jako wolontariusze w Hospicjum Domowym.

     W każdy III czwartek miesiąca rozpoczynamy nasze spotkania mszą św. o godz. 18.00 w Kościele p.w. N.M.P. Królowej Polski (Księży Misjonarzy), ul. 1 Maja 31.

Zapraszamy.

     Jeżeli jesteście Państwo w posiadaniu sprawnego sprzętu specjalistycznego, takiego jak: łóżko specjalistyczne, wózek inwalidzki, materac przeciwodleżynowy, inny sprzęt medyczny oraz środków pielęgnacyjnych (pampersy, środki przeciwodleżynowe i inne) pomocnych w działalności Hospicjum Domowego i nie wiecie co z nim zrobić, to pomyślcie o nas. Chętnie przyjmiemy taką pomoc. Za okazane serce- dziękujemy - zakładka Darczyńcy

     Możecie Państwo również wspomóc działalność Stowarzyszenia wpłacając darowiznę na nasze konto, po szczegóły kliknij tutaj - zakładka Darczyńcy.

Innym sposobem wsparcia naszej działalności jest przekazanie 1 % podatku podczas rocznego rozliczenia.

logo-1-procent.76d9a24.jpg

Hospicjum Domowe św. Wincentego a’ Paulo to od listopada 2012 roku organizacja pożytku publicznego. Oznacza to między innymi, że Słubickie Hospicjum Domowe prowadzi nieodpłatnie działalność publiczną, wykonując ją poza strukturami i poza organizacjami rządowymi i samorządowymi, ale nie jednokrotnie przy ich współpracy. Przez przeszło dwa lata bezpłatnej i wolontaryjnej działalności zapracowaliśmy na możliwość posługiwania się mianem organizacji pożytku publicznego. Mamy nadzieje, że z faktycznym pożytkiem dla mieszkańców Słubic i powiatu Słubickiego.
Jednym z głównych przywilejów organizacji pożytku publicznego jest możliwość pozyskiwania środków finansowych, z przeznaczeniem na działalność statutową, z tzw. 1% podatku, który to procent dobrowolnie przekazywany jest w ramach co rocznego składania deklaracji podatkowej. Każdy składający deklaracje podatkową, może zadecydować o tym, na działalność jakiej organizacji zostanie przekazany jego 1 % podatku i tym samym czynnie włączy się w akcje niesienia pomocy osobom najbardziej potrzebującym.
Jest wiele szczytnych i godnych wsparcia celów. Trudno jest mówić, który z nich jest najważniejszy, zasługujący na nasze najwyższe uznanie i wsparcie.
Z ogromną satysfakcją jednak, mamy przyjemność i zaszczyt poinformować, że do ogromnej liczby organizacji pożytku publicznego działających w Polsce, dołączyło Słubickie hospicjum domowe.
Zapewniamy, że w przypadku przekazania nam swojego 1 % podatku, dołożymy wszelkich starań, aby w sposób możliwie najlepszy, wykorzystać te środki z myślą o podopiecznych hospicjum i ich rodzinom.


Nasz KRS: 0000363064

folder-reklamowy-1-procent-podatku.9f6f1c6.jpg

GALERIA - Spotkanie spławikowe z okazji dni Hanzy 2017 - Kanał Odry

hanza2017g
 

Spławikowe spotkanie z okazji dni Hanzy 2017 na Kanale Odry w Słubicach

GALERIA - Nocne Gruntowe spotkanie parami o "Puchar Norwega" - II Edycja

norwegm
 

Nocne Gruntowe spotkanie parami o "Puchar Norwega" - II Edycja - 2017 czerwiec

GALERIA - Sezon 2017 Wielki Festyn Wędkarski - Dzień Dziecka

Festyn dzien dziecka 2017m
 

Zawody wędkarskie i wielki festyn dla dzieci 3 czerwca 2017