Ogłoszenia

Cookies

 

Za nami I tura Spławikowych Mistrzostw Koła 2019. W niedzielny poranek dn. 07.04.2019r. do wędkarskich zmagań o Mistrzostwo Koła PZW nr 2 w Słubicach ruszyło : pięć pań, jeden kadet i dwudziestu ośmiu seniorów. Dla łowiących, organizator przygotował stanowiska w czterech sektorach, z tego najciekawszym okazał się sektor „D”, w którym zasiadł niezwykle sympatyczny, dziewięcioletni kadet Błażej. Na wyraźną sugestię zawodników, czas łowienia wydłużony został z czterech do pięciu godzin, bo nie sposób odmówić sobie przyjemności łowienia przy takiej pogodzie i w takim doborowym towarzystwie, Tradycyjnie, otwarcie i sezonu i zawodów to rola Prezesa Koła, krótkie przywitanie, kilka słów regulaminu, losowanie stanowisk i „do roboty”.

Jak wyglądała współpraca ryb z wędkarzami oceńcie państwo sami na podstawie tabeli wyników I Tury.

 

 

 

Tabela wyników o Spławikowego Mistrza koła nr 2 na rok 2019  -  T U R A   I

link (zdjęcie) poniżej :

Relacja z I tury Mistrzostw4306

Tak prezentują się wyniki i tury, na uwagę zasługuje wynik naszego jedynego kadeta Błażeja, choć łowił godzinę krócej od pozostałej stawki to i tak w ogólnej klasyfikacji był by bardzo wysoko, sądzę, że chłopak ma talent i warto poświęcić mu więcej uwagi.

Zgodnie z programem , po zakończonych zawodach zorganizowaliśmy sprzątanie terenu przy słubickim Kanale. Niestety to tylko kropla w morzu, śmieci jest tyle, że normalny umysł nie jest w stanie wyobrazić sobie skali problemu i skali naszej ( w sensie ogólnym) bezmyślności.

Termin następnej ,drugiej tury, ze względu na niezależne od nas zmiany, ustalony zostanie na zebraniu Zarządu i podany do Waszej wiadomości. Za pomoc w organizacji zawodów dziękujemy Kierownikowi RZGW w Słubicach panu Kasprowi JĘDZYCHOWSKIEMU a za wypasiony katering dziękujemy Piotrowi.

W imieniu Kierownika RZGW proszę i przypominam o zakazie wjazdu samochodami na ostrogi(główki), są to urządzenia hydrologiczne służące regulacji rzeki. W myśl Ustawy obowiązuje całkowity zakaz wjazdu na takie urządzenia.

Ponieważ zawody te są wliczane w Ranking o Najwszechstronniejszego Wędkarza 2019 naszego koła przedstawiamy tabelę, która będzie aktualizowana o wszystkie zawody tej klasy aż do zakończenia klasyfikacji. 

ink (zdjęcie) poniżej :

kg2018

 

Zapraszamy do galerii :

 g mksplawik 2018 1

GALERIA - Spotkanie spławikowe z okazji dni Hanzy 2017 - Kanał Odry

hanza2017g
 

Spławikowe spotkanie z okazji dni Hanzy 2017 na Kanale Odry w Słubicach

GALERIA - Nocne Gruntowe spotkanie parami o "Puchar Norwega" - II Edycja

norwegm
 

Nocne Gruntowe spotkanie parami o "Puchar Norwega" - II Edycja - 2017 czerwiec

GALERIA - Sezon 2017 Wielki Festyn Wędkarski - Dzień Dziecka

Festyn dzien dziecka 2017m
 

Zawody wędkarskie i wielki festyn dla dzieci 3 czerwca 2017