Ogłoszenia

Cookies

 

 

            Jesteśmy po zawodach Trójboju drużynowego VI edycji w metodach połowu spinning, spławik i grunt. W zawodach wzięło udział 17 drużyn czyli 51 zawodników w tym jedna kompletna drużyna kobiet. Zawodnicy łowiący na spinning po odprawie udali się do sektoru znajdującego się po lewej stronie Odry patrząc od strony mostu w Słubicach w kierunku mostu na Świecku. Drugi zawodnik drużyny łowił metodą spławikową na sprawdzonym łowisku czyli na naszym Słubickim kanale. Gruntowcy po rozlosowaniu główek wyjechali z portu w Słubicach w kierunku najłowniejszych główek Odry czyli naprzeciwko oś. Krasińskiego.

 

          Pogoda dopisała, było bardzo słonecznie i ciepło powyżej 25 stopni. Ryby ogólnie dopisały, brały troszkę chimerycznie, ale dla wprawnych wędkarzy to nie był problem stąd wyniki u najlepszych ponad 6kg ryby. Wyniki przez całe zawody były nie do przewidzenia, przykładem może być drużyna, której Darek Krakowiak w spinningu osiągnął komplet przed czasem już o 10:58 godzinie gwarantując bardzo dobre miejsce w tym sektorze, jednak jego koledzy z drużyny nie sprostali zadaniu zajmując słabe wyniki w swoich sektorach, plasując cała drużynę dopiero na 11 miejscu.

 

           Zawody zakończyły się jak zwykle smacznym posiłkiem i dekoracją wygranych drużyn. Podziękowania dla wszystkich osób zaangażowanych w przygotowanie imprezy oraz dla sędziów obsługujących zawody. Następna edycja za rok na która już serdecznie zapraszamy.

wyniki

 

trojboj2017

Zapraszamy do galerii :

trojboj2017m

GALERIA - Spotkanie spławikowe z okazji dni Hanzy 2017 - Kanał Odry

hanza2017g
 

Spławikowe spotkanie z okazji dni Hanzy 2017 na Kanale Odry w Słubicach

GALERIA - Nocne Gruntowe spotkanie parami o "Puchar Norwega" - II Edycja

norwegm
 

Nocne Gruntowe spotkanie parami o "Puchar Norwega" - II Edycja - 2017 czerwiec

GALERIA - Sezon 2017 Wielki Festyn Wędkarski - Dzień Dziecka

Festyn dzien dziecka 2017m
 

Zawody wędkarskie i wielki festyn dla dzieci 3 czerwca 2017