Ogłoszenia

Cookies

 

 

            Jesteśmy po zawodach Trójboju drużynowego VI edycji w metodach połowu spinning, spławik i grunt. W zawodach wzięło udział 17 drużyn czyli 51 zawodników w tym jedna kompletna drużyna kobiet. Zawodnicy łowiący na spinning po odprawie udali się do sektoru znajdującego się po lewej stronie Odry patrząc od strony mostu w Słubicach w kierunku mostu na Świecku. Drugi zawodnik drużyny łowił metodą spławikową na sprawdzonym łowisku czyli na naszym Słubickim kanale. Gruntowcy po rozlosowaniu główek wyjechali z portu w Słubicach w kierunku najłowniejszych główek Odry czyli naprzeciwko oś. Krasińskiego.

 

          Pogoda dopisała, było bardzo słonecznie i ciepło powyżej 25 stopni. Ryby ogólnie dopisały, brały troszkę chimerycznie, ale dla wprawnych wędkarzy to nie był problem stąd wyniki u najlepszych ponad 6kg ryby. Wyniki przez całe zawody były nie do przewidzenia, przykładem może być drużyna, której Darek Krakowiak w spinningu osiągnął komplet przed czasem już o 10:58 godzinie gwarantując bardzo dobre miejsce w tym sektorze, jednak jego koledzy z drużyny nie sprostali zadaniu zajmując słabe wyniki w swoich sektorach, plasując cała drużynę dopiero na 11 miejscu.

 

           Zawody zakończyły się jak zwykle smacznym posiłkiem i dekoracją wygranych drużyn. Podziękowania dla wszystkich osób zaangażowanych w przygotowanie imprezy oraz dla sędziów obsługujących zawody. Następna edycja za rok na która już serdecznie zapraszamy.

wyniki

 

trojboj2017

Spotkanie Wędkarzy na Lodzie Styczeń 2016r

2016.01
 

Spotkanie Wędkarzy na Lodzie Styczeń 2016r

Zakończenie Sezonu Listopad 2015r

2015.11
 

Zakończenie Sezonu Listopad 2015r